RolaPlus panjur kutusu; 4 yükseklik ölçüsünde (146, 166, 186 ve 210 mm.) ve 3 genişlik ölçüsünde (200, 230 ve 260 mm.) sevk edilir. Panjur kutularının dış yüzey ve iç yüzey profilleri ve bağlantı profilleri, odacıklı PVC profillerinden üretilir. isteğinize bağlı olarak çeşitli renklerde ve dekorlu olarak teslim edilir. 

Panjur kullanımı, çekme kordonu, redüktör çubuğu veya tüp motor iledir. Tek bir panjur kutusunun uygulanma imkanı olmadığı uzunluklarda veya kapı-pen-cere ayrımlarında çift yönlü "U" kılavuz dikme, sorunu kolayca çözümler. 

Her tür mimari duruma cevap veren renkli veya ahşap desenli panjur profilleri, panjur kutusu ve yan kılavuz U profillerde kolayca akarak hareket ederler. Panjur kutusunda toplanarak açılır veya diğer yönde hareketle kapanırlar ve güvenli olarak kilitlenirler. Panjur kutusuna kolayca sineklik ve güneşlik rulosu eklenebilir. Başlangıçta bu parçalar uygulanmadı ise, sonradan hızlı, basit ve problemsiz bir şekilde, ana donatıma eklenebilir. 

RolaPlus her tür yapı durumuna uygundur. Beyazın dışında, örneğin ahşap dekorlu veya renkli pencereler takıldığında toplam mükemmel görünüm için alüminyum panjur profilleri ahşap dekorlu veya renkli olarak temin edilebilir. Standart Folyo-renk programı "Colorit" aşağıdaki gibidir. Diğer istekleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Klasik RolaPlus panjur kutusu bile çok şey demektir. 

Aşağıya bırakılmış panjur sayesinde, hırsızları uzak tutar, pencere - panjur arasındaki durgun hava, enerji kaybını önler, izolasyonlu profiller sayesinde dışarıda gelen sesleri engeller, mobilya ve perdelerin solmasını önler. 

Oda içerisine giren yoğun-sert güneş ışığını kontrol eder. Gözlerimizi ve bakış alanımızı istenmeyen etkilerden korur. Televizyon, video ve dia showlarının izlenmesini kolaylaştırır.

Panjur 

Panjurlar üzerlerine düşen ışığının içeri girişini ve aydınlığı düzenler. Yabancı ve meraklı bakışlardan, soğuktan, sıcaktan, gürültüden, rüzgardan, yağmurdan, doludan, güneşten korur. 

Isıtma enerjisinden tasarruf sağlayarak, çevre korumaya katkı sağlar. Panjurlar evlerimiz için en önemli güvenlik unsurlarıdır. Bizi rahatlatırken hırsızlarda her zaman soğuk duş etkisi yaratır.

Hızlı İletişim

tel: +90 (212) 234 55 03

faks: +90 (212) 248 89 68

Şirket Merkez

Sıracevizler Cad. No:72 

Şişli / İstanbul Türkiye

Üretim Tesisi

Seyrantepe Altınay Cad. Gül Sok. No:15  

4.Levent / İstanbul Türkiye