Durmaksızın geliştirilen pencere profil yapıları, enerji kaybının önüne geçebilmek için, daha iyi çözümler geliştirmektedirler. Böylece enerji için daha az bedel ödenirken, çevreye yayılan zararlı gazlar da önlenir. "GreenLine®" pencere profilleri uzun yıllar kullanıldıktan sonra, yeniden işlenerek hammadde olarak kullanılırlar. Bu sayede mevcut kaynaklar korunmuş, tüketilmemiştir.

Almanya'da inşaat alanında yılda yaklaşık 800.000 ton PVC ürünleri neredeyse her zaman ekonomik çözümü oluşturmaktadır. Ekonomik fiyatı, uzun ömür ve düşük bakım masraflarından oluşan iyi fiyat/verim oranı ile pazar başarısına ulaşmıştır.

Farklı pencere malzemelerinin ömür sürelerini kapsayan ciddi ekolojik bilançolar, uzun ömürlü PVC pencerelerin, en uygun değerleri kapsadığını ortaya koymuştur.

GreenLine® şimdi ilgi ve tartışmaların odağında, çevre dostu stabilizatör teknolojisini geliştirmektedir. Pencerelerin yoğun kullanımı, "standart PVC'den beklenenleri çok aşan talepleri de gündeme getirmektedir. Hava ve UV ışınlarına karşı dayanıklılığı pencerenin ömrünü belirleyen özelliklerdendir.

Başlangıçta bunları elde etmek için çözülemez kadmiyum/kurşun alaşımları kullanılmaktaydı. GreenLine® pencerelerde, bugün daha iyi kalitede profil elde etmek için kalsiyum/çinko bazlı çevre koruyucu stabilizatörler kullanılmaktadır.

Tescilli marka GreenLine® ile işaretlenen pencerelerin yerine getirmesi gereken yükümlülükler vardır ve KÖMMERLİNG ve iş ortakları bunları kendi istekleriyle gönüllü olarak yerine getirmektedirler. Bu yükümlülükler "yeşil" stabilizatörlerin yanında genel kalite şartlarını da içermektedir.

Hızlı İletişim

tel: +90 (212) 234 55 03

faks: +90 (212) 248 89 68

Şirket Merkez

Sıracevizler Cad. No:72 

Şişli / İstanbul Türkiye

Üretim Tesisi

Seyrantepe Altınay Cad. Gül Sok. No:15  

4.Levent / İstanbul Türkiye