EuroFutur® sizin geleceğe açılan pencerenizdir. Avrupa'nın 1 numaralı PVC pencere profilleri üreicisi Kömmerling'in bu yeni modeli, yoğun ve sürekli araştırma geliştirme faaliyetlerinin sonucudur.

EuroFutur®, yeni stili ile vurgulayıcı ve olağanüstüyü temsil eden bir dizayndır. 70 mm profil genişliği, sağladığı 4 odacıkla mükemmel izalasyon değerlerini sağlar. Metal destek profilinin özel dizaynı 5. odacık demektir. Statik emniyet değerleri de oldukça yüksektir. Kanatların doygun, göz okşayıcı dizaynını hissedin.

EuroFutur®, PVC pencere profilleri başlangıca göre bugün çok yüksek gelişme göstermiştir. Şekilde 30 yılda nasıl gelişme gösterdiği grafik olarak görülkmektedir. 50mm. 60mm. ve nihayet 70mm. Aynı gelişme çizgisinde dizaynlar daha komplike hale gelmiş yumuşak hatlar öne çıkmış, gelişen plastik extrüzyon'un imkanları profil tekniğine yansımıştır.

1-70mm. profil genişliği ile yüksek izolasyon değerleri, optimum profil yüksekliği sayesinde daha geniş ışık alanları.

2- Maksimum ölçülendirilmiş metal destek profilleri ve yenilikçi kalıpları ile 4 odacıklı profil yapısı ve metal desteğin sağladığı ilave odacık.

3- Çok yüksek iklim farklılıklarına ve darbeye dayanıklı PVC profil, tamamen geri dönüşümlü ve modern stabilizatörle üretilmiştir.

4- 13 mm. aksesuar eksen kanalı ile maksimum güvenlik gerçekleşmiştir.

5- İçeriden ve dışarıdan oldukça eğrisel yüzeylerle EuroFutur® pencerelere, geleceğin dizaynını gösterir.

6- iç kısımdaki cam çıtasının kanatlara doğru eğrisel formu, pencerenin dar ve çekici görünmesini sağlar.

7- Zengin ürün paleti sayesinde dar çerçeve genişliği ve profil çeşitliliği ile, dış cephe görünümünde her tür detay imkanı mümkündür.

8- Kasa - Kanat arasındaki üst üste binme mesafesinin derinliği, yeni bazı aksesuarların gizli veya görülebilir şekilde kullanılabilmesine imkan tanımaktadır.

9- İleri - Modern ısı ve ses izolasyonlu camlar, 39 mm. kalınlığa kadar takılabilmektedir.

10- Cam kanalında seçime bağlı olarak ön yüzeye veya aşağıya doğru su tahliye edilebilmektedir.

11- Kolay temizlenebilinir eğimli iç yüzeylerde kirlenme birikmez. Greenline® logosunun bulunduğu çubuklar, bu yüzeyde bulunur.

12- İç ve dış denizliğin mükemmel uyumu, montaj tekniği ve tamamlayıcı profiller.

Hızlı İletişim

tel: +90 (212) 234 55 03

faks: +90 (212) 248 89 68

Şirket Merkez

Sıracevizler Cad. No:72 

Şişli / İstanbul Türkiye

Üretim Tesisi

Seyrantepe Altınay Cad. Gül Sok. No:15  

4.Levent / İstanbul Türkiye