Buzlu Telli Cam

Buzlu telli cam, eriyik halindeki cam bünyesine elektrik kaynaklı bir çelik tel örgünün yerleştirilmesi ile üretilir. Telli buzlu cam, testler ile belgelenmiş süreler içinde yangın alev ve dumanın geçişini önler. Kırıldığında cam parçacıkları kolaylıkla dağılmadığından, yaralanma risklerinin azaltılması açısından da yararlıdır.

Lamine Cam 

Lameks renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam tabakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle üretilir. Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma riskini azaltır. Lameks bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlemesi veya geciktirsmesi açısından da doğru bir seçimdir.

Temperli Cam 

Camın dış yüzeylerine basınç gerilimli, cam ortasına ise dolaylı bir çekme gerilimi kazandırmak için ısınma ve soğutma aşamalarını içerir. Isıl işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olan temperli cam kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalara ayrılarak yaralanma riskinin azaltığından güvenlik camı olarak kullanımı uygundur.

Hızlı İletişim

tel: +90 (212) 234 55 03

faks: +90 (212) 248 89 68

Şirket Merkez

Sıracevizler Cad. No:72 

Şişli / İstanbul Türkiye

Üretim Tesisi

Seyrantepe Altınay Cad. Gül Sok. No:15  

4.Levent / İstanbul Türkiye